4

Co je ArduinoAcademy

ArduinoAcademy jsem vytvořil, abych naučil běžné lidi základy s Arduinem. Mým cílem je motivovat a inspirovat. Celý program tvořím sám a umožňuji každému, aby se zúčastnil.

Všiml jsem si, že hodně lidí baví Arduino, ale už jej nepoužijí v praxi. Důvodem bývá často nedostatek času, peněz či odhodlání. Pokud Vás hrátky s Arduinem baví, tak vytvářejte, utrácejte peníze za nové senzory a moduly, věnujte tomu čas, protože tato činnost Vás naplňuje, jste šťastní.

Je úžasné navrhovat a vytvářet vlastní zařízení, je to umělecká činnost. V dnešní době lidé využívají věci, které již vymyslel někdo jiný. Já miluji vytvářet něco unikátního. Jak to máte Vy?

 

Arduinonavody.eu jsem vytvořil 19.11.2014 po neúspěchu s počítačovým magazínem Megovka.

HRAJ SI S ARDUINEM!

hrejsijakodite

Nechtěli byste si hrát s takovým robůtkem, kterého jste sami vytvořili?

 

Arduino Uno, Mega, Senzory, Moduly za

VÝHODNOU CENU

Adam Gajdečka

Vytvářím návody pro Arduino, skvěle se orientuji v IT a označuji se za geeka. Miluji nové technologie, protože jsou úžasné. Budu rád, když můj malý magazín o Arduinu podpoříte! Děkuji moc, jste skvělí

  1. Jak je udělané to sledování ruky? Vidím tam nějaké IR senzory, ale to by bylo velice jednoúčelové a pokud by se robot postavil ke zdi, tak by tam stál furt :-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *